Sportovní školky.

První hodina cvičení pro přihlášené děti začíná v úterý 21.9. od 14:30 do 15.30 hod. Připravte dětem tričko, tepláky a pauče nebo tenisky s bílou podrážkou.

Výběr školného

v hotovosti proběhne ve středu 15.9. od 6,00-10,00 hod v MŠ (250,-/dítě).

Pravidla pro návrat z ciziny.

Platí povinnost informovat MŠ o cestě do zahraničí. Pokud se děti do 6 let vrátí ze zemí s velmi vysokým rizikem nákazy, extremním rizikem nákazy, jsou povinny po dobu 7 dnů, 10 dnů země s extr.rizikem, od vstupu do ČR zůstat v samoizolaci.

Náš celý školní rok.

Zajímá vás, co jsme po celý školní rok dělali? Podívejte se na: https://youtu.be/qCwgBKTgnsg

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školaská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Přišla paní zima.
Přišla paní zima. 1 Přišla paní zima. 2 Přišla paní zima. 3