ZOO Ostrava.
Ve čtvrtek 23.5. v 8,00 hod jedeme s dětmi do ZOO v Ostravě. K obědu se vrátíme zpět. Do batohu dejte dětem pláštěnky, pití a malou svačinku.
Na vstupné vybíráme 90,- Kč.

Celodenní výlet.
Ve čtvrtek 30.5. pojedeme na celodenní výlet do lesů  na Visalaje. S sebou do batohu: svačinu a pití na celou dobu výletu, pláštěnku. Děti si vyzvednete u MŠ v 15,00 hod.

Bezhotovostní platba stravného.
Školní jídelna  při MŠ Doubrava má zaveden inkasní systém platby stravy. Bližší informace v sekci - školní jídelna.

00.00.0000 -

ZOO Ostrava.
Na vstupné vybíráme 90,- Kč.

Celodenní výlet.

Bezhotovostní platba stravného.