Uzavření MŠ v době vánoční.

V době od pondělí 23.12. 2019 do pátku 3.1.2020 bude mateřská škola, stejně jako základní škola, uzavřena. Provoz začne v pondělí 6.1.2020.

Sportovní školky.

Cvičení s dětmi probíhá každé úterý od 14:30-15:30 hod.

Adaptační dny v MŠ

pro děti, které MŠ nenavštěvují, probíhají každý čtvrtek:14:30-15:30 hod.

Logopedická depistáž.

V pátek 13.12. v 8:00 navštíví MŠ paní logopedka, která provede u dětí depistáž.

Vánoční pohádka.

Ve čtvrtek 19.12. v 15:30 hod zveme všechny hosty na pohádku do Národního domu v Doubravě. Děti MŠ, malé i velké, zahrají pohádku "Šípková Růženka".

Plavecký výcvik.

Od středy 8.ledna 2020 začínáme jezdit na plavání. Cena za kurz činí 1200,-Kč/dítě. Zájemci ať se nahlásí ve třídě.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 32 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.
Předškolní vzdělávání v mateřské škole je poskytováno bezplatně.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,00 hodin.

5653 kB