ZOO Ostrava.
Ve čtvrtek 23.5. v 8,00 hod jedeme s dětmi do ZOO v Ostravě. K obědu se vrátíme zpět. Do batohu dejte dětem pláštěnky, pití a malou svačinku.
Na vstupné vybíráme 90,- Kč.

Celodenní výlet.
Ve čtvrtek 30.5. pojedeme na celodenní výlet do lesů  na Visalaje. S sebou do batohu: svačinu a pití na celou dobu výletu, pláštěnku. Děti si vyzvednete u MŠ v 15,00 hod.

Bezhotovostní platba stravného.
Školní jídelna  při MŠ Doubrava má zaveden inkasní systém platby stravy. Bližší informace v sekci - školní jídelna.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 32 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.
Předškolní vzdělávání v mateřské škole je poskytováno bezplatně.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,00 hodin.

5653 kB