Výstava dobových hraček a šatů.

Od 10.2.do14.2. v době 12:00-16:00 hod probíhá v MŠ Doubrava výstava starých hraček a šatů. Přijďte se podívat. Pokud máte doma uschovány zajímavé exponáty, přineste, naši výstavu tím obohatíte.

Výstava je určená pro děti, rodiče, žáky a  veřejnost.

Plavecký výcvik

se po tři následující týdny nekoná: 12.2.- provozní důvod bazénu,19.2. - jarní prázdniny, 26.2. - Lyžování se sluníčkem. Na plavání pojedeme opět až 4.3.2020.

Lyžování se sluníčkem.

V týdnu od 24.-28.2 odpoledne vyjíždíme s přihlášenými dětmi na lyžařský kurz do Bílé v Beskydech. Informace v tištěné podobě byly rodičům předány v MŠ.

Sportovní školky.

Cvičení přihlášených dětí na druhé pololetí školního roku začíná v úterý 28.1.2020 od 14,30 hod v MŠ.

.

Adaptační dny v MŠ

pro děti, které MŠ nenavštěvují, probíhají každý čtvrtek:14:30-15:30 hod.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 32 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.
Předškolní vzdělávání v mateřské škole je poskytováno bezplatně.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,00 hodin.

5653 kB