Chodníček za poznáním.

Ve čtvrtek 26.9. v 10,00 hod proběhne slavnostní otevření smyslového chodníku za MŠ. Tento chodník  byl financován z dotace MSK   "Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí ". Srdečně zveme všechny k návštěvě.

Sportovní školky.

Cvičení pro přihlášené děti probíhá každé úterý od 14,30-15,30.

Lyžování se sluníčkem.

Opět přijímáme přihlášky dětí pro lyžování v Bílé v zimním termínu školního roku 2019-20. Informace u p. učitelky.

Bezhotovostní platba stravného.
Školní jídelna  při MŠ Doubrava má zaveden inkasní systém platby stravy. Bližší informace v sekci - školní jídelna.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 32 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.
Předškolní vzdělávání v mateřské škole je poskytováno bezplatně.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,00 hodin.

5653 kB