O Koblížkovi.

Současná situace nedovoluje pozvat vás rodiče a veřejnost na již tradiční každoroční pohádku hranou dětmi naší mateřské školy. Proto jsme pro vás pohádku nafilmovali. Můžete ji zhlédnout z bezpečí a pohodlí svých domovů na https://youtu.be/5Xzy1u2FXJI

Doufáme, že se bude líbit. Pěkný zážitek přejí pedagogové MŠ.

Sportovní školky.

Od 1.2.2022 začínají opět  sportovní školky. Kdo má zájem, vyzvedne si pro své dítě přihlášku ve třídě.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená bude MŠ od 8.8.2022.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Další dle aktuálně platných opatření.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 35 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,15 hodin.

5653 kB