Sportovní školky

budou probíhat každé úterý v době od 14:30-15.30 hod.

Vánoční výstavka a výstavka keramických výrobků.

Přijďte se podívat na vánoční výstavku. K zhlédnudtí je denně od 12,30 -16,00 hod v přízemí MŠ v prostoru školní družiny.

Logopedická depistáž.

Dne 2.12.2021 v 8:00 hod je plánovaná v MŠ logopedická depistáž dětí, u kterých je p.učitelkou diagnostikován logopedický nedostatek. Toto se netýká dětí, které již logopedii navštěvují.

Mikuláš.

V pondělí  6. prosince přijde za dětmi do MŠ Mikuláš.

Vánoční tvoření.

Ve čtvrtek 9.12. od 8,00-16,00 hod budeme s dětmi vyrábět vánoční dekorace. Na vánoční tvoření mohou přijít dětem pomoci, za dodržení  protiepidemických opatření, v dané době rodiče.

Přerušení provozu.

V době mezi vánočními svátky od 27.-31.12.2021 bude provoz MŠ přerušen.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Distanční výuka.

V případě rozhodnutí o uzavření MŠ probíhá vzdělávání  distančně. Předškoláci řeší povinně úkoly dle svého zadání na každý týden. Splněné práce si odkládají a odevzdají po znovuotevření v MŠ.

Co má umět předškolák.1087 kB