O Koblížkovi.

Současná situace nedovoluje pozvat vás rodiče a veřejnost na již tradiční každoroční pohádku hranou dětmi naší mateřské školy. Proto jsme pro vás pohádku nafilmovali. Můžete ji zhlédnout z bezpečí a pohodlí svých domovů na https://youtu.be/5Xzy1u2FXJI

Doufáme, že se bude líbit. Pěkný zážitek přejí pedagogové MŠ.

Sportovní školky.

Od 1.2.2022 začínají opět  sportovní školky. Kdo má zájem, vyzvedne si pro své dítě přihlášku ve třídě.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená bude MŠ od 8.8.2022.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Další dle aktuálně platných opatření.

Distanční výuka.

V případě rozhodnutí o uzavření MŠ probíhá vzdělávání  distančně. Předškoláci řeší povinně úkoly dle svého zadání na každý týden. Splněné práce si odkládají a odevzdají po znovuotevření v MŠ.

Pokud MŠ není rozhodnutím uzavřená, ale z důvodu vyšší absence je nízký počet přítomných dětí v MŠ, jsou pro nepřítomné děti níže připraveny podpůrné materiály. Tyto mohou dle svého uvážení využívat při práci v domácím prostředí. Nemají však povinnost je po návratu do MŠ odevzdávat.

Podpůrné a inspirativní materiály.2262 kB
Co má umět předškolák.1087 kB