10.09.2024
Plavání

Plavecký výcvik bude probíhat v městském bazénu v Karviné každou středu od 11:00 do 11:45.

Zahájení plaveckého výcviku začíná ve středu 11.9.2024.

V tento den budou děti obědvat až po plavání, proto prosíme rodiče, aby děti, které odcházejí po obědě, vyzvedávali až ve 13:00.

Cena: 1 300 Kč / 10 lekcí (1 lekce 45 min)

Cena dopravy: 1 100 Kč / autobus / jízda (bude rozpočítáno podle počtu přihlášených dětí)

Peníze na plavecký výcvik můžete zasílat na účet mateřské školy 86-6017250257/0100 do poznámky dejte jméno dítěte, plavání. V případě nutnosti platby v hotovosti – prosím platbu pouze účetní MŠ vždy v pondělí mezi 6–10 hod ráno.

Kurzovné uhraďte prosím do konce měsíce září.
Školní rok 2024/2025

Zrodil se HOPÍK = sport pro nejmenší děti a rodiče. Místní akční plán rozvoje vzdělávání (dále jen „MAP“) míří i za těmi nejmenšími sporťáky ve městě a okolí. Na základě výrazné poptávky z řad rodičů a mnohých dotazů veřejnosti představujeme novou specifickou pohybovou aktivitu pro nejmenší děti a jejich rodiče.

Projekt MAP navazuje na každoročně úspěšné sportovní školky a rozšiřuje tak nabídku pohybových aktivit pro děti ve věku od 2 do 4 let. Sportovní kurz HOPÍK klade důraz především na zvládnutí základních pohybových disciplín, které děti v daném věku rozvíjí. Jedenkrát týdně se v tělocvičně ZŠ Ke Studánce 1050 děti i rodiče setkají s trenérkou Míšou Palovou.

Cvičení dětí s rodiči je skvělý způsob, jak trávit čas společně a zároveň podpořit fyzický rozvoj dětí. Když se rodiče aktivně zapojují do pohybových aktivit svých dětí, nejenže zlepšují své vlastní zdraví, ale také vytvářejí pozitivní vzory pro své potomky. Lekce probíhá výhradně zábavnou formou, kdy cílíme na herní prvky, radost z pohybu a především nadšení našich malých sporťáků.

Sraz rodičů s dětmi od 15:50 u vstupu do tělocvičny základní školy, kde na vás počká trenérka s dalšími instrukcemi a pokyny. Lekce jsou vždy zdarma, máme jen podmínku přihlášení na danou lekci.

Cvičení začíná 11. září 2024.

Jak se přihlásit? Jednoduše! Napište pouze zprávu paní trenérce na tel. č. 732 494 930 a zpátky vám budou zaslány podrobnější instrukce k vedení lekcí a případnému upřesnění, jak HOPÍK probíhá.