Mikuláš v MŠ.

V pondělí 5.12. čeká děti v MŠ mikulášská návštěva s nadílkou.

Pečeme cukroví.

Ve středu 7.12. budeme péct v MŠ cukroví.

Vánoční tvoření s výstavou keramiky.

Ve čtvrtek 15.12. průběžně od 8:00 do 16:00 hod se uskuteční v MŠ tvoření s výstavou keramiky. Za dětmi mohou přijít rodiče, společně si vyrobí dáreček, prohlédnou výstavu keramických výrobků a zažijí s námi kus předvánoční atmosféry.

Zpívání pod vánočnim stromem na náměstí.

V pátek 16.12. v 16:00 se sejdeme pod stromem na náměsti u společného zpívání vánočních koled.

Vánoční večírek s nadílkou.

V úterý 20.prosince dopoledne se koná v MŠ pro děti vánoční večírek  s vánoční nadílkou. Vstup ve společenském oděvu (dívky- šaty či sukýnka, chlapci- košile). Dárečky nekupujte, o ty se postará MŠ.

V období mezi vánočními svátky od 27.12 do 30.12.2022 bude MŠ uzavřena. Provoz začíná v pondělí 2.1.2023.

Portál e-strava.

Od října mají naši strávníci možnost využívat internetový portál e-strava k odhlašování a přihlašování stravy.  Návod k  registraci a kód s heslem si musí zákonní zástupci vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Nadále zůstává  v platnosti možnost osobního a telefonického omlouvání.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 35 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,15 hodin.

5653 kB