Dinopark.

Ve středu 1.6. oslavíme Den dětí v Dinoparku. Sraz dětí v 8,00 hod. v MŠ. Pojedeme linkovým autobusem. Na oběd se vrátíme později. Vyzvednutí dětí z MŠ bude možné po 14,15 hod. S sebou do batohu: nápoj ve šroubovací láhvi, malou svačinku.

Výlet za pohádkou.

Ve čtvrtek 9.6. v 9,00 hod jedeme do Parku Dakol na Cestu do pohádky. Zpět na oběd se vrátíme později, děti si můžete vyzvedávat od 14,15 hod.

Na vstupné vybíráme 175,- Kč. Autobus bude uhrazen z prostředků SRPŠ.

Dětem do batohů dejte nápoj a svačinku.

Dětské radovánky.

V sobotu 25.června od 14,00 hod se konají na zahradě Národního domu tradiční Dětské radovánky. Sraz dětí na zahradě ND v 13,45. Děti MŠ vystupují se svým programem jako první.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená bude MŠ od 8.8.2022.

Sportovní školky

a závěrečné sportovní závody pro děti kurzu proběhnou 9.6.2022 od 16,10 hod na zimním stadionu v Orlové.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 35 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Jako jedna z mála mateřských škol v širokém okolí se může pyšnit prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená šplhacími soupravami, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí budovy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,15 hodin.

5653 kB