Provoz MŠ v době vánoční.

V době mezi vánočními svátky od 28.12.-1.1.2021 bude MŠ uzavřena. Provoz začíná v pondělí 4.1.2021.

Náměty a inspirace pro děti, které nejsou přítomny v MŠ najdete v sekci -aktivity-soubory ke stažení.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Manuál k provozu škol v roce 2020-21).

Hry s babičkou a dědečkem.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region částkou 10 000,-Kč.  Zaměřen je na volnočasové aktivity pro děti, mládež, seniory a občany  v obci Doubrava. Zapojením těchto skupin dochází k vzájemné spolupráci. Časové období realizace projektu je od 1.6.2020 do 30.5.2021.

Šablony III na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - a realizace projektového dne v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2020-31.8.2022. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB