ZOO Ostrava.
Ve čtvrtek 23.5. v 8,00 hod jedeme s dětmi do ZOO v Ostravě. K obědu se vrátíme zpět. Do batohu dejte dětem pláštěnky, pití a malou svačinku.
Na vstupné vybíráme 90,- Kč.

Celodenní výlet.
Ve čtvrtek 30.5. pojedeme na celodenní výlet do lesů  na Visalaje. S sebou do batohu: svačinu a pití na celou dobu výletu, pláštěnku. Děti si vyzvednete u MŠ v 15,00 hod.

Bezhotovostní platba stravného.
Školní jídelna  při MŠ Doubrava má zaveden inkasní systém platby stravy. Bližší informace v sekci - školní jídelna.

Chodníček za poznáním.

Projekt je podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu  "Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí." Účelem projektu je podpořit aktivity na školní zahradě, které pomáhají vnímat přírodu všemi smysly, vedou děti k aktivnímu učení v přírodě a učení prožitkem. Doba realizace projektu je od 1.1.2019 do 19.12.2019.

Tanečky s babičkou a dědečkem.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region částkou 17 600,-Kč. Řeší volnočasové aktivity primárně zaměřené na děti, mládež a seniory v obci Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.5.2019 do 30.4.2020.

Šablony II na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2018-31.8.2020. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB