Dětský svět

v Ostravě Vítkovicích pojedeme navštívit se všemi dětmi ve středu 3.4.

Setkání s Policií

pro všechny proběhne v MŠ v úterý 9.4.

Návštěva Městské policie

v Orlové je připravena pro předškoláky na úterý 30.4.

jezdíme každý pátek. Autobus od MŠ odjíždí v 8:20 hod. Děti přiveďte dřív, nasvačí se.

Nezapomeňte dětem dát batoh s ručníkem a plavky. Děvčátkům sundejte náušnice, popř. zkontrolujte jejich pojistky, ať se neodepnou a neztratí.

Vítejte v naší mateřské škole.

Mateřská škola se nachází v centru obce Doubrava. Jsme škola rodinného typu, která klade důraz na individuální rozvoj dítěte v příjemném a klidném prostředí obklopeném přírodou. Zákonní zástupci dětí mají možnost každodenní komunikace s pedagogy.

Školní vzdělávací program s názvem „Ve školce jsme rádi“ přispívá k tomu, aby dětský život byl prožit zdravě a radostně a děti se naučily postojům, které spočívají v úctě ke zdraví, lidem, prostředí a vzdělávání.

Mateřská škola působí jako právní subjekt, jehož součástí je školní jídelna. Školní jídelna poskytuje stravování dětem  mateřské školy, žákům a učitelům ZŠ v Doubravě, zaměstnancům OÚ Doubrava a seniorům obce Doubrava.