O Koblížkovi.

Současná situace nedovoluje pozvat vás rodiče a veřejnost na již tradiční každoroční pohádku hranou dětmi naší mateřské školy. Proto jsme pro vás pohádku nafilmovali. Můžete ji zhlédnout z bezpečí a pohodlí svých domovů na https://youtu.be/5Xzy1u2FXJI

Doufáme, že se bude líbit. Pěkný zážitek přejí pedagogové MŠ.

Sportovní školky.

Od 1.2.2022 začínají opět  sportovní školky. Kdo má zájem, vyzvedne si pro své dítě přihlášku ve třídě.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená bude MŠ od 8.8.2022.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Další dle aktuálně platných opatření.

Projekty

Realizace projektu "Rekonstrukce kotelny - Plynová kotelna pro vytápění MŠ Doubrava" byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu  "Obnovy a rozvoje venkova Moravskoslezského kraje 2021". Výše spolufinancované částky z rozpočtu MSK činila  400 tis.Kč.

Doubravští šikulové.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region. Zaměřen je na volnočasové aktivity pro děti, žáky, seniory a občany obce Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.4.2021 do 31.3.2022.

Šablony III na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - a realizace projektového dne v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2020-31.8.2022. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB