Výstava dobových hraček a šatů.

Od 10.2.do14.2. v době 12:00-16:00 hod probíhá v MŠ Doubrava výstava starých hraček a šatů. Přijďte se podívat. Pokud máte doma uschovány zajímavé exponáty, přineste, naši výstavu tím obohatíte.

Výstava je určená pro děti, rodiče, žáky a  veřejnost.

Plavecký výcvik

se po tři následující týdny nekoná: 12.2.- provozní důvod bazénu,19.2. - jarní prázdniny, 26.2. - Lyžování se sluníčkem. Na plavání pojedeme opět až 4.3.2020.

Lyžování se sluníčkem.

V týdnu od 24.-28.2 odpoledne vyjíždíme s přihlášenými dětmi na lyžařský kurz do Bílé v Beskydech. Informace v tištěné podobě byly rodičům předány v MŠ.

Sportovní školky.

Cvičení přihlášených dětí na druhé pololetí školního roku začíná v úterý 28.1.2020 od 14,30 hod v MŠ.

.

Adaptační dny v MŠ

pro děti, které MŠ nenavštěvují, probíhají každý čtvrtek:14:30-15:30 hod.

Chodníček za poznáním.

Projekt je podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu  "Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí." Účelem projektu je podpořit aktivity na školní zahradě, které pomáhají vnímat přírodu všemi smysly, vedou děti k aktivnímu učení v přírodě a učení prožitkem. Doba realizace projektu je od 1.1.2019 do 19.12.2019.

Tanečky s babičkou a dědečkem.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region částkou 17 600,-Kč. Řeší volnočasové aktivity primárně zaměřené na děti, mládež a seniory v obci Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.5.2019 do 30.4.2020.

Šablony II na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2018-31.8.2020. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB