Sportovní školky.

První hodina cvičení pro přihlášené děti začíná v úterý 21.9. od 14:30 do 15.30 hod. Připravte dětem tričko, tepláky a pauče nebo tenisky s bílou podrážkou.

Výběr školného

v hotovosti proběhne ve středu 15.9. od 6,00-10,00 hod v MŠ (250,-/dítě).

Pravidla pro návrat z ciziny.

Platí povinnost informovat MŠ o cestě do zahraničí. Pokud se děti do 6 let vrátí ze zemí s velmi vysokým rizikem nákazy, extremním rizikem nákazy, jsou povinny po dobu 7 dnů, 10 dnů země s extr.rizikem, od vstupu do ČR zůstat v samoizolaci.

Náš celý školní rok.

Zajímá vás, co jsme po celý školní rok dělali? Podívejte se na: https://youtu.be/qCwgBKTgnsg

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školaská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Hry s babičkou a dědečkem.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region částkou 10 000,-Kč.  Zaměřen je na volnočasové aktivity pro děti, mládež, seniory a občany  v obci Doubrava. Zapojením těchto skupin dochází k vzájemné spolupráci. Časové období realizace projektu je od 1.6.2020 do 30.5.2021.

Šablony III na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - a realizace projektového dne v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2020-31.8.2022. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB