Uzavření MŠ v době vánoční.

V době od pondělí 23.12. 2019 do pátku 3.1.2020 bude mateřská škola, stejně jako základní škola, uzavřena. Provoz začne v pondělí 6.1.2020.

Sportovní školky.

Cvičení s dětmi probíhá každé úterý od 14:30-15:30 hod.

Adaptační dny v MŠ

pro děti, které MŠ nenavštěvují, probíhají každý čtvrtek:14:30-15:30 hod.

Logopedická depistáž.

V pátek 13.12. v 8:00 navštíví MŠ paní logopedka, která provede u dětí depistáž.

Vánoční pohádka.

Ve čtvrtek 19.12. v 15:30 hod zveme všechny hosty na pohádku do Národního domu v Doubravě. Děti MŠ, malé i velké, zahrají pohádku "Šípková Růženka".

Plavecký výcvik.

Od středy 8.ledna 2020 začínáme jezdit na plavání. Cena za kurz činí 1200,-Kč/dítě. Zájemci ať se nahlásí ve třídě.

Chodníček za poznáním.

Projekt je podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu  "Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí." Účelem projektu je podpořit aktivity na školní zahradě, které pomáhají vnímat přírodu všemi smysly, vedou děti k aktivnímu učení v přírodě a učení prožitkem. Doba realizace projektu je od 1.1.2019 do 19.12.2019.

Tanečky s babičkou a dědečkem.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region částkou 17 600,-Kč. Řeší volnočasové aktivity primárně zaměřené na děti, mládež a seniory v obci Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.5.2019 do 30.4.2020.

Šablony II na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2018-31.8.2020. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB