Sportovní školky

budou probíhat každé úterý v době od 14:30-15.30 hod.

Vánoční výstavka a výstavka keramických výrobků.

Přijďte se podívat na vánoční výstavku. K zhlédnudtí je denně od 12,30 -16,00 hod v přízemí MŠ v prostoru školní družiny.

Logopedická depistáž.

Dne 2.12.2021 v 8:00 hod je plánovaná v MŠ logopedická depistáž dětí, u kterých je p.učitelkou diagnostikován logopedický nedostatek. Toto se netýká dětí, které již logopedii navštěvují.

Mikuláš.

V pondělí  6. prosince přijde za dětmi do MŠ Mikuláš.

Vánoční tvoření.

Ve čtvrtek 9.12. od 8,00-16,00 hod budeme s dětmi vyrábět vánoční dekorace. Na vánoční tvoření mohou přijít dětem pomoci, za dodržení  protiepidemických opatření, v dané době rodiče.

Přerušení provozu.

V době mezi vánočními svátky od 27.-31.12.2021 bude provoz MŠ přerušen.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Doubravští šikulové.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region. Zaměřen je na volnočasové aktivity pro děti, žáky, seniory a občany obce Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.4.2021 do 31.3.2022.

Šablony III na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - a realizace projektového dne v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2020-31.8.2022. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB