Sportovní školky.

Zdůvodu nařízení vlády o omezení počtu osob se sportovní školky od 5. října nekonají.  Pokračovat budou až po zrušení uvedeného omezení.

Provoz v naší MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz. www.msdoubrava.cz -Informační tabule-Provoz  škol a školských zařízení v roce 2020-21.)  Po příchodu si musí dítě neprodleně umýt ruce vodou a mýdlem. Nikdo s příznaky infekce, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 nesmí do MŠ vstoupit (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest). Prosíme zákonné zástupce o respektování uvedených opatření.

Náměty a inspirace pro děti,

které nejsou přítomny v MŠ najdete v sekci -aktivity- v souborech ke stažení.

Mikuláš naděloval
Mikuláš naděloval 1 Mikuláš naděloval 2