Keramika pro děti a rodiče

2.část - glazury - proběhne v pondělí 25.10. od 15,00 hod v MŠ.

Sportovní školky

budou probíhat kaľdé úterý v době od 14:30-15.30 hod.

Logopedická depistáľ.

Dne 2.12.2021 v 8:00 hod je plánovaná v MŠ logopedická depistáľ dětí, u kterých je p.učitelkou diagnostikován logopedický nedostatek. Toto se netýká dětí, které jiľ logopedii navštěvují.

Pravidla pro návrat z ciziny.

Platí povinnost informovat MŠ o cestě do zahraničí. Pokud se děti do 6 let vrátí ze zemí s velmi vysokým rizikem nákazy, extremním rizikem nákazy, jsou povinny po dobu 7 dnů, 10 dnů země s extr.rizikem, od vstupu do ČR zůstat v samoizolaci.

Provoz MŠ doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s materiálem MŠMT (viz -www.msdoubrava.cz-Informační tabule- Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021-22 vzhledem ke COVID-19).

Čarodějný den v M©.
Čarodějný den v M©. 1 Čarodějný den v M©. 2 Čarodějný den v M©. 3