Sportovní školky

probíhají každé úterý od 14:30-15:15 hod.

Můžete se podívat, jak jsme se bavili na Karnevalu: https://youtu.be/iizIXZRNFlg

Plavání.

1. lekce plavání v bazénu v Karviné začíná v pátek 8.3.2024. Autobus odjíždí po 8:00 hod od MŠ. V MŠ se nasvačíme. Děti budou mít s sebou v batohu: plavky - podepsané, ručník-podepsaný, popř. koupací čepici, ale není nutná.

Školné.

Splatnost školného ve výši 300,- Kč/dítě/měsíc je vždy k 15. dni daného měsíce.

Distanční výuka.

V případě rozhodnutí o uzavření MŠ probíhá vzdělávání  distančně. Předškoláci řeší povinně úkoly dle svého zadání na každý týden. Splněné práce si odkládají a odevzdají po znovuotevření v MŠ.

Pokud MŠ není rozhodnutím uzavřená, ale z důvodu vyšší absence je nízký počet přítomných dětí v MŠ, jsou pro nepřítomné děti níže připraveny podpůrné materiály. Tyto mohou dle svého uvážení využívat při práci v domácím prostředí. Nemají však povinnost je po návratu do MŠ odevzdávat.

Co má umět předškolák.1087 kB