Třídní schůzka.

Ve čtvrtek 1.9. v 15:00 hod se koná v mateřské škole informativní třídní schůzka.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená v prázninovém provozu bude MŠ od 8.8.2022.

Náš celý školní rok  2021-22 můžete zhlédnout na:

Distanční výuka.

V případě rozhodnutí o uzavření MŠ probíhá vzdělávání  distančně. Předškoláci řeší povinně úkoly dle svého zadání na každý týden. Splněné práce si odkládají a odevzdají po znovuotevření v MŠ.

Pokud MŠ není rozhodnutím uzavřená, ale z důvodu vyšší absence je nízký počet přítomných dětí v MŠ, jsou pro nepřítomné děti níže připraveny podpůrné materiály. Tyto mohou dle svého uvážení využívat při práci v domácím prostředí. Nemají však povinnost je po návratu do MŠ odevzdávat.

Co má umět předškolák.1087 kB