Mikuláš v MŠ.

V pondělí 5.12. čeká děti v MŠ mikulášská návštěva s nadílkou.

Pečeme cukroví.

Ve středu 7.12. budeme péct v MŠ cukroví.

Vánoční tvoření s výstavou keramiky.

Ve čtvrtek 15.12. průběžně od 8:00 do 16:00 hod se uskuteční v MŠ tvoření s výstavou keramiky. Za dětmi mohou přijít rodiče, společně si vyrobí dáreček, prohlédnou výstavu keramických výrobků a zažijí s námi kus předvánoční atmosféry.

Zpívání pod vánočnim stromem na náměstí.

V pátek 16.12. v 16:00 se sejdeme pod stromem na náměsti u společného zpívání vánočních koled.

Vánoční večírek s nadílkou.

V úterý 20.prosince dopoledne se koná v MŠ pro děti vánoční večírek  s vánoční nadílkou. Vstup ve společenském oděvu (dívky- šaty či sukýnka, chlapci- košile). Dárečky nekupujte, o ty se postará MŠ.

V období mezi vánočními svátky od 27.12 do 30.12.2022 bude MŠ uzavřena. Provoz začíná v pondělí 2.1.2023.

Portál e-strava.

Od října mají naši strávníci možnost využívat internetový portál e-strava k odhlašování a přihlašování stravy.  Návod k  registraci a kód s heslem si musí zákonní zástupci vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Nadále zůstává  v platnosti možnost osobního a telefonického omlouvání.

Projekty

Realizace projektu "Rekonstrukce kotelny - Plynová kotelna pro vytápění MŠ Doubrava" byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu  "Obnovy a rozvoje venkova Moravskoslezského kraje 2021". Výše spolufinancované částky z rozpočtu MSK činila  400 tis.Kč.

Doubravští šikulové a řemeslo.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region. Zaměřen je na volnočasové aktivity propojující děti, mládež dospělé a seniory obce Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.9.2022 do 31.8.2023.

Šablony IV na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí personální podpory – školního asistenta - a realizace odborně zaměřeného tematického setkávání v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2022-31.8.2025. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP III ORP -Orlová
Cílem projektu je podpora společného plánování v území vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v MŠ a ZŠ.

MAP III ORP Orlová313 kB
OPVVV14 kB