Mateřská škola přijme aprobovanou učitelku MŠ. Nástup 1.9.2024 popř.dle dohody. Bližší informace u ředitelky MŠ.

ZOO Ostrava.

Ve středu 12.6. navštívíme ZOO v Ostravě. Před odjezdem se nasvačíme v MŠ. Děti přiveďte v 7:30 hod. Vrátíme se asi v 12:30-13:00 hod. Dětem dejte batoh, pláštěnku, drobnou svačinku a nápoj. Autobus bude uhrazen ze SRPŠ. Na vstupné vybíráme  100,- Kč/dítě.

Radovánky.

V sobotu 22.6.od 14:00 hod se konají na zahradě a hřišti u Základní školy Doubrava Radovánky. Děti MŠ vystupují jako první, proto se všichni sejdeme v 13:45 na zahradě u ZŠ.

Náš Den dětí v Dinoparku:

Jak si děti užívaly plavání, uvidíte zde:

Prázdninový provoz.

V období letních prázdnin bude MŠ od 1.7.do 9.8. uzavřena. Provoz začíná 12.8.2024.

Školné.

Splatnost školného ve výši 300,- Kč/dítě/měsíc je vždy k 15. dni daného měsíce.

Projekty

Realizace projektu "Rekonstrukce kotelny - Plynová kotelna pro vytápění MŠ Doubrava" byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu  "Obnovy a rozvoje venkova Moravskoslezského kraje 2021". Výše spolufinancované částky z rozpočtu MSK činila  400 tis.Kč.

Doubravští šikulové v akci.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region. Zaměřen je na volnočasové aktivity, keramické dílny propojující děti, mládež, dospělé a seniory obce Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.9.2023 do 31.8.2024.

Šablony IV na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí personální podpory – školního asistenta - a realizace odborně zaměřeného tematického setkávání v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2022-31.8.2025. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP IV ORP -Orlová

Projekt podporuje společné plánování a sdílení aktivit na celém území ORP Orlová za účelem zlepšení kvality místního vzdělávání ve školách, ale i u neformálních vzdělavatelů, větší zapojení rodičů do života škol, spolupráce zřizovatelů, pedagogů.

MAP IV ORP Orlová367 kB
OPVVV14 kB