Dinopark.

Ve středu 1.6. oslavíme Den dětí v Dinoparku. Sraz dětí v 8,00 hod. v MŠ. Pojedeme linkovým autobusem. Na oběd se vrátíme později. Vyzvednutí dětí z MŠ bude možné po 14,15 hod. S sebou do batohu: nápoj ve šroubovací láhvi, malou svačinku.

Výlet za pohádkou.

Ve čtvrtek 9.6. v 9,00 hod jedeme do Parku Dakol na Cestu do pohádky. Zpět na oběd se vrátíme později, děti si můžete vyzvedávat od 14,15 hod.

Na vstupné vybíráme 175,- Kč. Autobus bude uhrazen z prostředků SRPŠ.

Dětem do batohů dejte nápoj a svačinku.

Dětské radovánky.

V sobotu 25.června od 14,00 hod se konají na zahradě Národního domu tradiční Dětské radovánky. Sraz dětí na zahradě ND v 13,45. Děti MŠ vystupují se svým programem jako první.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená bude MŠ od 8.8.2022.

Sportovní školky

a závěrečné sportovní závody pro děti kurzu proběhnou 9.6.2022 od 16,10 hod na zimním stadionu v Orlové.

Projekty

Realizace projektu "Rekonstrukce kotelny - Plynová kotelna pro vytápění MŠ Doubrava" byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu  "Obnovy a rozvoje venkova Moravskoslezského kraje 2021". Výše spolufinancované částky z rozpočtu MSK činila  400 tis.Kč.

Doubravští šikulové.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region. Zaměřen je na volnočasové aktivity pro děti, žáky, seniory a občany obce Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.4.2021 do 31.3.2022.

Šablony III na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta - a realizace projektového dne v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2020-31.8.2022. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP II ORP -Orlová
Cílem výzvy je podporovat společné plánování a sdílení aktivit v území a podpořit intervence naplánované v místním akčním plánu vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání v místě zaměřená zejména na společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

MAP II ORP Orlová99 kB
OPVVV14 kB