Mikuláš v MŠ.

V pondělí 5.12. čeká děti v MŠ mikulášská návštěva s nadílkou.

Pečeme cukroví.

Ve středu 7.12. budeme péct v MŠ cukroví.

Vánoční tvoření s výstavou keramiky.

Ve čtvrtek 15.12. průběžně od 8:00 do 16:00 hod se uskuteční v MŠ tvoření s výstavou keramiky. Za dětmi mohou přijít rodiče, společně si vyrobí dáreček, prohlédnou výstavu keramických výrobků a zažijí s námi kus předvánoční atmosféry.

Zpívání pod vánočnim stromem na náměstí.

V pátek 16.12. v 16:00 se sejdeme pod stromem na náměsti u společného zpívání vánočních koled.

Vánoční večírek s nadílkou.

V úterý 20.prosince dopoledne se koná v MŠ pro děti vánoční večírek  s vánoční nadílkou. Vstup ve společenském oděvu (dívky- šaty či sukýnka, chlapci- košile). Dárečky nekupujte, o ty se postará MŠ.

V období mezi vánočními svátky od 27.12 do 30.12.2022 bude MŠ uzavřena. Provoz začíná v pondělí 2.1.2023.

Portál e-strava.

Od října mají naši strávníci možnost využívat internetový portál e-strava k odhlašování a přihlašování stravy.  Návod k  registraci a kód s heslem si musí zákonní zástupci vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Nadále zůstává  v platnosti možnost osobního a telefonického omlouvání.

Keramika.
Keramika. 1 Keramika. 2 Keramika. 3