Dinopark.

Ve středu 1.6. oslavíme Den dětí v Dinoparku. Sraz dětí v 8,00 hod. v MŠ. Pojedeme linkovým autobusem. Na oběd se vrátíme později. Vyzvednutí dětí z MŠ bude možné po 14,15 hod. S sebou do batohu: nápoj ve šroubovací láhvi, malou svačinku.

Výlet za pohádkou.

Ve čtvrtek 9.6. v 9,00 hod jedeme do Parku Dakol na Cestu do pohádky. Zpět na oběd se vrátíme později, děti si můžete vyzvedávat od 14,15 hod.

Na vstupné vybíráme 175,- Kč. Autobus bude uhrazen z prostředků SRPŠ.

Dětem do batohů dejte nápoj a svačinku.

Dětské radovánky.

V sobotu 25.června od 14,00 hod se konají na zahradě Národního domu tradiční Dětské radovánky. Sraz dětí na zahradě ND v 13,45. Děti MŠ vystupují se svým programem jako první.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená bude MŠ od 8.8.2022.

Sportovní školky

a závěrečné sportovní závody pro děti kurzu proběhnou 9.6.2022 od 16,10 hod na zimním stadionu v Orlové.

Vítejte v naší mateřské škole.

Mateřská škola se nachází v centru obce Doubrava. Jsme škola rodinného typu, která klade důraz na individuální rozvoj dítěte v příjemném a klidném prostředí obklopeném přírodou.

Školní vzdělávací program s názvem „Náš dětský svět“ přispívá k tomu, aby dětský život byl prožit zdravě a radostně a děti se naučily postojům, které spočívají v úctě ke zdraví, lidem, prostředí a vzdělávání.

Mateřská škola působí jako právní subjekt, jehož součástí je školní jídelna. Školní jídelna poskytuje stravování dětem  mateřské školy, žákům a učitelům ZŠ v Doubravě, zaměstnancům OÚ Doubrava a seniorům obce Doubrava.

Foto 6