Nábor a ukázka.

V úterý 27.9. v 14:30 hod proběhne v MŠ ukázková hodina s náborem pro sportovní školky. Této se mohou zúčastnit s dětmi i rodiče.

Z důvodu nemoci trenéra se ukázková hodina nekoná.

Portál e-strava.

Od října mají naši strávníci možnost využívat internetový portál e-strava k odhlašování a přihlašování stravy.  Návod k  registraci a kód s heslem si musí zákonní zástupci vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Nadále zůstává  v platnosti možnost osobního a telefonického omlouvání.

Vítejte v naší mateřské škole.

Mateřská škola se nachází v centru obce Doubrava. Jsme škola rodinného typu, která klade důraz na individuální rozvoj dítěte v příjemném a klidném prostředí obklopeném přírodou.

Školní vzdělávací program s názvem „Náš dětský svět“ přispívá k tomu, aby dětský život byl prožit zdravě a radostně a děti se naučily postojům, které spočívají v úctě ke zdraví, lidem, prostředí a vzdělávání.

Mateřská škola působí jako právní subjekt, jehož součástí je školní jídelna. Školní jídelna poskytuje stravování dětem  mateřské školy, žákům a učitelům ZŠ v Doubravě, zaměstnancům OÚ Doubrava a seniorům obce Doubrava.

Foto 6