Rozloučení s předškoláky.

Ve čtvrtek 30.června dopoledne se slavnostně rozloučíme s předškoláky a všemi dětmi.

Přejeme vám krásné slunečné a aktivně prožité prázdniny.

Letní prázdninový provoz.

Od 1.7.-7.8. bude provoz MŠ přerušen. Otevřená v prázninovém provozu bude MŠ od 8.8.2022.

Náš celý školní rok  2021-22 můžete zhlédnout na:

Vítejte v naší mateřské škole.

Mateřská škola se nachází v centru obce Doubrava. Jsme škola rodinného typu, která klade důraz na individuální rozvoj dítěte v příjemném a klidném prostředí obklopeném přírodou.

Školní vzdělávací program s názvem „Náš dětský svět“ přispívá k tomu, aby dětský život byl prožit zdravě a radostně a děti se naučily postojům, které spočívají v úctě ke zdraví, lidem, prostředí a vzdělávání.

Mateřská škola působí jako právní subjekt, jehož součástí je školní jídelna. Školní jídelna poskytuje stravování dětem  mateřské školy, žákům a učitelům ZŠ v Doubravě, zaměstnancům OÚ Doubrava a seniorům obce Doubrava.

Foto 6