Zvýšená hygienická opatření po znovuotevření MŠ.

Od 18.5. je obnoven provoz v naší MŠ. Tento doprovází zvýšená hygienická opatření v souladu s manuálem MŠMT (viz. www.msdoubrava.cz -Informační tabule-Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019-2020.) Doprovázející osoba dítěte se v MŠ pohybuje vždy v roušce, a to po nezbytně nutnou dobu, předá dítě, vyzvedne dítě. Po příchodu si musí dítě neproleně umýt ruce vodou a mýdlem. Nikdo s příznaky infekce, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 nesmí do MŠ vstoupit (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest). Prosíme zákonné zástupce o respektování uvedených opatření.

Prázdninový provoz MŠ Doubrava.

V období července a srpna je MŠ otevřena: 1.7.-10.7. a 17.8.-31.8.2020

Provoz je přerušen od 13.7.-16.8.2020.

Na návštěvě v 1.třídě.
Na návštěvě v 1.třídě. 1 Na návštěvě v 1.třídě. 2 Na návštěvě v 1.třídě. 3